Cesta za pokladem

Na čtvrtek 25. 6. jsme se moc těšili. V plánu byla….. CESTA ZA POKLADEM.
Bude poklad v lese, jako vloni? Uvidíme. Ze všeho nejdříve jsme si vyrobili papírové dalekohledy, abychom mohli po cestě pozorovat a zkoumat.
Ráno jsme si poslechli pohádku Poklad v homoli a dozvěděli jsme se, že poklad není žádné bohatství, ale jsou to naši nejmilejší. Pro rodiče my a pro nás oni.
Přesto jsme byli moc zvědaví a nedočkaví. Konečně jsme vyrazili. Ale jak poklad najdeme? Na to přišel náš Matýsek. Potřebujeme mapu, to je jisté.
A tu našel náš bystrozraký Toníček ukrytou před školkou v keři. Po pořádném prozkoumání jsme trochu tušili, že ujdeme pěkný kousek cesty.
A na tom místě, kde je křížek, tam to bude.
Čekala nás spousta úkolů, sportování a hádanek, ale my je s přehledem zvládli a už už jsme byli
u cíle. Máme ho!!! Skákaly všechny děti radostí.

Místo bohatství, jsme našli…… Ale zeptejte se dětí sami, jak se jim to dobrodružství líbilo.
Zpátky do školky jsme pospíchali na buřtíky a čaj, protože nám všem pořádně vyhládlo.
A taky jsme byli trochu unavení. A taky hodně moc spokojení.
A co jsme zažili? Podívejte se do galerie.

Poděkování patří všem, co se na přípravě a realizaci podíleli.

Děkuji.
Dagmar Kyrczová, ředitelka.